آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / تولیدی شلوار جین مردانه در تهران

تولیدی شلوار جین مردانه در تهران

می دانستید بزرگ ترین تولیدی شلوار جین مردانه برای بازار امسال در شب عید تهران چه مدلی آماده کرده است؟ هنوز وقت دارید نمی خواهید شانس خود را برای خرید امتحان کنید؟
پوشاک مردانه تا سه سال پیش کمتر درگیر رقابت برای حوزه مد و جدیدترین نمونه های سال بود اما به تازگی شاهد هستیم که رنگبندی و طبق مد روز مدل هایی که ارائه می شود بسیار مهمتر از حوزه پوشاک زنانه شده است.
شلوار های جین کمتر دستخوش تغییر رنگ می شوند و تنوع رنگ کمتری را میان آنها شاهد هستیم اما باز هم جنس پارچه جین یا لی که در تولید آنها به کار رفته است یا اینکه مدل هایی که قرار است آن ها را بدوزیم بر قیمت و رقابتی که در بازار خواهند داشت تاثیر مستقیم می گذاردو
شما بزرگترین تولیدی شلوار جین ایرانی را کدام برند می دانید؟ از ارائه مدل هایش برای شب عید 96 خبر دارید؟ می دانید چه طرح هایی را در بازار تهران عرضه کرده است؟ می دانید قرار است به تقلید از مدل های ارائه شده این برند چه شلوار مردانه جینی امسال مد شود؟
آخرین اخبار را در رابطه با شلوار های مردانه جین از طریق سایت بازار پوشاک ایران به دست آورید تا به روز از تمامی تغییرات بازار شلوار باخبر باشید.
منبع: پوشاک ایرانی

مطلب پیشنهادی

شلوار کتان مشکی

فروش شلوار کتان مردانه مشکی

در بعضی از مواقع میزان خرید و فروش شلوار کتان رنگ مشکی مردانه افزایش می …

دیدگاهتان را بنویسید