آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / نمایندگی فروش شلوار بگ

نمایندگی فروش شلوار بگ

آیا نمایندگی فروش شلوار بگ را می شناسید؟ می دانید برای خرید انواع شلوار بگ با جنس جین یا کتان باید به کجا مراجعه کرد؟
شلوار بگ منظور همان طرح هایی است که دمپای گشاد داشته و گاها در بین خانمها به نام شلوار دمپا نیز نامیده می شود.

تاریخچه شلوار

شلوار از یک کلمه پتلون که افغانی است آمده و برای پوشاندن پایین تنه افراد به کار می رود که تمامی انسان ها طبیعتا از آن استفاده خواهند کرد. مگر اینکه خانمی قصد پوشیدن دامن داشته باشد که تنها در این صورت است که نیازی به خرید پوشیدن شلوار نخواهد داشت.
حتما شنیده اید که گاهی افراد کرد زبان یا سایر قوم های کشور در فارسی حرف زدن شروال می گویند که همه آن ها را مسخره می کنند، در حالیکه این واژه در اصل شروال بوده و از کلمه عربی سروال آمده است.
اولین بار وقتی ایرانی ها شروع به اسم سواری کردند پوشیدن شلوار در کل جهان رسم شد و شاید بد نباشد ایرانی های عزیز بدانند که ابداع شلوار به همان زما بر می گردد.

اما حال می خواهیم در زمینه شلوار بگ اطلاعات دقیق تری به دست بیاوریم. به شلوار هایی گفته می شود که تنگ نیستند و شخص با پوشیدن آن احساس راحتی داشته و کاملا گشاد است. البته نباید آن را با مدل راسته که از کمر تا ساق پا یکدست است اشتباه گرفته بلکه این مدل بسیار گشاد بوده و تقریبا شبیه به شلوار دامنی خانمهاست.
اگر قرار است به صورت عمده تعداد شلوار بگ خریداری کنید، بهتر است از نماینده های فروش تولیدکننده این مدل شلوار و یا تولیدکنندگانی که دفتر فروش در شهر شما دارند استعلام قیمت بگیرید و نمونه آنها را برای بررسی سطح کیفی تولید باهم مقایسه کنید.
منبع: پوشاک ایرانی

مطلب پیشنهادی

شلوار کتان مشکی

فروش شلوار کتان مردانه مشکی

در بعضی از مواقع میزان خرید و فروش شلوار کتان رنگ مشکی مردانه افزایش می …

دیدگاهتان را بنویسید