با خرید روبالشی مخمل سه بعدی در قرعه کشی سرویس چوبی عروس شرکت کنید

روبالشی مخمل سه بعدی از موادی مانند پلی استر، پنبه، ویسکوز یا پارچه هایی تشکیل شده است که از ترکیب آنها به دست می آیند.

مواد پرکننده و پوشش، که با توجه به منطقه ای که بالش در آن استفاده می شود تعیین می شود، برای دستیابی به کارآمدترین نتایج طراحی شده است.

اگرچه پارچه پلی استر در انواع بالش مانند بالش هایی که به طور مداوم استفاده نمی شوند استفاده می شود، اما پارچه نخی یا انواع پارچه های مختلف مخلوط با پنبه برای بالش خواب که یکی از محصولات نساجی اتاق خواب است، ترجیح داده می شود.

سالم ترین پارچه روکش بالش چیست؟

صرف نظر از مواد پرکننده داخلی، نقطه ای که پوست شما با آن تماس پیدا می کند پوشش آن است.

به همین دلیل، پارچه های بالش شما برای سلامتی شما اهمیت حیاتی دارد.

روبالشی مخمل سه بعدی

پارچه پنبه ای به دلیل ساختار تنفسی، پارچه ایده آل برای بالش های شماست که به حفظ تعادل رطوبت پوست و بافت نرم آن کمک می کند.

بیشتر بالش‌های مادام کوکو که می‌توانید با خیال راحت و راحت از آن‌ها استفاده کنید، از پارچه 100% نخی تولید می‌شوند و برخی از آن‌ها از پارچه‌های ترکیبی پنبه و پلی‌استر عمدتاً پنبه هستند.

روکش های بالش با چند درجه شسته می شوند؟

روکش‌های بالش، محصولات نساجی هستند که باکتری‌ها، کثیفی‌ها و گرد و غباری که در طول روز در منافذ شما جمع می‌شوند را جمع‌آوری می‌کنند، حتی اگر پوستتان را درست قبل از رفتن به رختخواب تمیز کنید.

منافذ شما که با گرمای شما در طول خواب منبسط می شوند، چربی پوست و کثیفی را مستقیما روی روبالشی شما آلوده می کنند.

این باعث می شود که باکتری ها روی روبالشی شما جمع شوند. می توانید روکش های نخی خود را در ماشین لباسشویی با دمای 30 درجه بشویید و با قرار دادن در زیر نور آفتاب خشک کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.