حوله ورزشی منجر به شیوع بیماری پوستی عجیب در باشگاه بدنسازی پایتخت شد

اطمینان حاصل کنید که دوام و ماندگاری بالایی دارد. در این مرحله توصیه می کنیم حداقل دو حوله بخرید و به طور متناوب از آنها استفاده کنید. حتی ممکن است یک حوله میکروفیبر جداگانه برای حمام در نظر بگیرید.

چرا حوله های ورزشی و تناسب اندام ضروری هستند؟ در اینجا چند دلیل برای در نظر گرفتن استفاده از حوله بدنسازی در طول تمرین آورده شده است.

مهم نیست که یک باشگاه چقدر بهداشتی باشد، باز هم ممکن است میکروب در باشگاه وجود داشته باشد. اما مراجعه کنندگان به باشگاه می توانند با استفاده از حوله ورزشی انتشار میکروب ها را محدود یا به حداقل برسانند.

اگر عادت دارید عرق صورت و پیشانی خود را با دست پاک کنید، می توانید میکروب ها را به صورت و بدن خود پخش کنید. حتی می تواند باعث آکنه و عفونت های قارچی شود.

حوله ورزشی

مکان‌هایی مانند سونا، سالن‌های ورزشی و رختکن محل رشد باکتری‌هایی هستند که می‌توانند از فردی به فرد دیگر منتقل شوند. با این حال، اگر از حوله های ورزشی برای پاک کردن عرق خود استفاده می کنید، قرار گرفتن در معرض میکروب ها را محدود می کند.

برای محافظت بیشتر:
قبل از استفاده از دستگاه بدنسازی در طول تمرین، می توانید حوله خود را برای محافظت بیشتر روی ابزار قرار دهید. این کار از تماس بدن شما با دستگاه جلوگیری می کند، بنابراین به عنوان یک مانع اضافی برای جلوگیری از عفونت باکتریایی یا قارچی عمل می کند.

تمیز کردن:
حوله های ورزشی می توانند باعث شوند ورزشکاران در حین ورزش احساس تمیزی و خشکی کنند. عرقی که در منافذ شما جمع می‌شود، علاوه بر احساس تمیزی، می‌تواند باعث ایجاد آکنه شود. پاک کردن صورت با حوله در حین تمرین این تجمع را از بین می برد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.