چگونه یک شلوار جین مناسب برای تیپ اندام خود بخریم

شلوار جین عالی، جام مقدس کمد لباس معمولی مردان است، آنها تقریباً در هر موقعیتی به جز یک رویداد کراوات مشکی عالی هستند. بنابراین اگر شلوار جین بسیار عالی است، چرا بسیاری از مردان نمی دانند چگونه شلوار جین مناسب بخرند؟

اغلب مردان شلوار جین را برای تیپ بدنی اشتباه می خرند. مردان بزرگ‌تر شلوار جین می‌خرند که آن‌ها را بزرگ‌تر نشان می‌دهد و مردان لاغر خود را در شلوار جینی می‌بینند که آن‌ها را می‌بلعد. در این مقاله قصد داریم نحوه خرید شلوار جین مناسب را به شما آموزش دهیم.

چند دلیل برای اینکه یادگیری نحوه خرید شلوار جین با پارچه فیلتراسیون تهران مناسب بسیار دشوار است:

عدم درک درستی از آنچه که شلوار جین روی بدن آنها خوب است
عدم وجود سبک های مناسب هنگام انتخاب
سردرگمی در مورد جزئیات سبک مانند وزن، شستشو و جزئیات.
در این مقاله – ما به شما کمک می کنیم این مسائل را حل کنید تا شلوار جین مناسب خود را پیدا کنید!

شلوار جین معمولی موجود برای مردان
شلوار جین دارای برچسب هایی مانند لاغر، باریک یا صاف است – اینها نشان دهنده تیپ بدنی است که شلوار جین بهترین تناسب را دارد.

لاغر: جدیدترین اضافه شده به خانواده شلوار جین، این استایل تناسب بیشتری دارد و ساق پا باریک تر است. عموماً بلند تا متوسط ​​با زیپ فلای. از باسن تا پاچه لاغر.
باریک: نه خیلی تنگ، نه خیلی گشاد. معمولاً متوسط ​​​​با زیپ فلای. مستقیماً از طریق باسن، از طریق ران باریک و با باز شدن پا باریکتر.
معمولی: شلوار جین راسته، معمولا با قد متوسط. ساق شلوار مستقیماً از زانو به سمت پاچه می‌افتد، با یک باز شدن نسبتاً بزرگ ساق پا، مستقیماً از باسن و ران.
ریلکس: یک جین شل از کمر تا قسمت باز شدن پا، جین برش ریلکس هیچ بخشی از بدن شما را در آغوش نمی گیرد.
شل: گشاد. جادارترین شلوار جین؛ فضای زیادی را در ران ها، پاها و باسن برای مردانی که به آن نیاز دارند، فراهم می کند.

به جای 5 سوراخ با فاصله 1 اینچی مانند اکثر کمربندهای سنتی، کمربند گزینه را با فاصله 1/4 اینچی ارائه می دهد و به شما امکان می دهد همیشه به تناسب کامل برسید.

چگونه شلوار جین بخریم که مناسب باشد.

افزایش اندازه گیری از فاق تا بالای کمر است. پایه های اصلی شلوار جین مردانه عبارتند از: قد بلند، قد میانی، قد کوتاه و فاق پایین.

شلوار کتان زنانه

قد بلند: این شلوار جین برای مردان بزرگتر عالی است. بهتر است از پوشیدن پیراهن خود با شلوار جین بلند خودداری کنید. اینها را بالای ناف می پوشید.
متوسط یا متوسط: اینها برای مردانی که ترجیح می دهند پیراهن های خود را داخل شلوار خود بپوشانند عالی هستند. بند کمر روی ناف می زند.
قد کوتاه: این شلوار جین یک تناسب غیر رسمی را ارائه می دهد و ظاهر آرام تری دارد. اینها را زیر ناف می پوشید.
فاق پایین: این ها را در قسمت پایین کمر قرار می دهند. این شلوارهای فاق بلند هستند، مدلی که در باسن، صندلی و عقب آویزان است.

برای اطلاع از قیمت پارچه میتوانید به این سایت مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.